Ljubav i snovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ljubav i snovi

Kućica od snova
 
PrijemGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Traži
 
 

Rezultati od :
 
Rechercher Napredna potraga
Ključne reči
Zadnje teme
» Zauvek Tvoj Len
Ovo smo mi, Ves i Len - Page 2 Icon_minitimePet Feb 26, 2021 10:54 pm od Ghost

» Hepy new year
Ovo smo mi, Ves i Len - Page 2 Icon_minitimePet Jan 01, 2021 5:47 pm od Ghost

» Nasa prica
Ovo smo mi, Ves i Len - Page 2 Icon_minitimeUto Avg 25, 2020 10:37 am od Ghost

» Mudrosti.....
Ovo smo mi, Ves i Len - Page 2 Icon_minitimePet Jul 24, 2020 12:55 pm od Ghost

» Poezija poznatih
Ovo smo mi, Ves i Len - Page 2 Icon_minitimeSub Jun 06, 2020 11:15 am od Ghost

» Pisano ljubavlju
Ovo smo mi, Ves i Len - Page 2 Icon_minitimeSub Jul 13, 2019 5:21 pm od Ghost

» Kako se osećam danas
Ovo smo mi, Ves i Len - Page 2 Icon_minitimeNed Jun 23, 2019 6:57 pm od Ghost

» Ljubav u slici
Ovo smo mi, Ves i Len - Page 2 Icon_minitimePon Jun 17, 2019 5:21 pm od Ghost

» Ljubavna pisma
Ovo smo mi, Ves i Len - Page 2 Icon_minitimePon Jun 17, 2019 2:48 pm od Ghost

Mart 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
KalendarKalendar
Affiliates
free forum


 

 Ovo smo mi, Ves i Len

Ići dole 
2 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Soul
Admin
Soul


Broj poruka : 1071
Datum upisa : 12.01.2010
Godina : 62
Lokacija : Negde izmedju sna i jave

Ovo smo mi, Ves i Len - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovo smo mi, Ves i Len   Ovo smo mi, Ves i Len - Page 2 Icon_minitimeČet Jan 21, 2010 1:30 pm

Niko me kao ti ne dira svojim osećajima,
ničije me ruke dok se rastapaš mojom dušom ne traže,
ali se nemir ipak javlja porama, jer žeđ u raju postoji
kao kad natopljeni suncem zasednu nizinom oblaci
i umesto kišom, prstom tuge dotaknu njihovo sećanje
Nazad na vrh Ići dole
Soul
Admin
Soul


Broj poruka : 1071
Datum upisa : 12.01.2010
Godina : 62
Lokacija : Negde izmedju sna i jave

Ovo smo mi, Ves i Len - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovo smo mi, Ves i Len   Ovo smo mi, Ves i Len - Page 2 Icon_minitimeČet Jan 21, 2010 1:31 pm

Voda što teče mojim venama, poput plamena zaigra,
izvori njenih tokova isprepletu tanke niti nežnosti,
dolinom kojom rastu kapi razapne se mreža radosti,
a ti prostrujiš zrakom i vatrom, zemljom i vodom,
i svakom kutku moga tela dodaš osmeh zvezda
Nazad na vrh Ići dole
Soul
Admin
Soul


Broj poruka : 1071
Datum upisa : 12.01.2010
Godina : 62
Lokacija : Negde izmedju sna i jave

Ovo smo mi, Ves i Len - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovo smo mi, Ves i Len   Ovo smo mi, Ves i Len - Page 2 Icon_minitimeČet Jan 21, 2010 1:33 pm

Pitam se da li smem da zavirim u svoje srce, um i dusu...hmm..nije lako zaviriti, a kamoli to otkriti drugima. Treba hrabrosti.
Pitam se imam li je...
ali sad mi je srce punije, jer ga ti malo, po malo punis hrabroscu. Mislim da bi ti bilo drago da cujes da si svetla tacka u mom zivotu...i tuzi. Kako je lako ziveti sa istinom i svesnoscu u/o sebi! Na trenutak sam se oslobodila,otvorila. I vidi me sad. Ne prestajem plakati. Moje srce se precesto topi, a htela sam da bude santa ledena. U isto vreme srce mi se raspada i raste. Radja se i umire. Gubim i pobedjujem. Sme li se tako?
Tu si znam.
Prepustiti se ne bojim.
Svet je sada u nasim rukama!
Sve ovo je istina.
Treba ziveti sa istinom.
Istinito je ono sto je pravedno, a pravedno je identicno s dobrim.
Zar ne?
Nazad na vrh Ići dole
Soul
Admin
Soul


Broj poruka : 1071
Datum upisa : 12.01.2010
Godina : 62
Lokacija : Negde izmedju sna i jave

Ovo smo mi, Ves i Len - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovo smo mi, Ves i Len   Ovo smo mi, Ves i Len - Page 2 Icon_minitimeČet Jan 21, 2010 1:33 pm

Ljubila bih te jutros
ali znam da je nemoguce..
i kazem to tek tako
onako..u prolazu..
zbog ovog sunca nad gradom
zbog vetra nad rekom
i zbog jos puno sitnica
koje zivot zaboravlja..
a one ostaju i lebde u vazduhu
i oko tebe i oko mene
kad se sretnemo...hmm
sitnice nas cine...
vrijeme je na tvojoj strani
i to si mi uzeo...
sad cu otvoriti prozor
i viknuti volim te
pa...nek ide zivot...!!
Nazad na vrh Ići dole
Soul
Admin
Soul


Broj poruka : 1071
Datum upisa : 12.01.2010
Godina : 62
Lokacija : Negde izmedju sna i jave

Ovo smo mi, Ves i Len - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovo smo mi, Ves i Len   Ovo smo mi, Ves i Len - Page 2 Icon_minitimeČet Jan 21, 2010 1:37 pm

Izvini sto ne umem da lazem kao svako normalan na svetu, sto sam smogla snage da ti kazem da volim te dusom celom. Izvini sto sad osecam ovu setu i treptaje ocnih kapaka pod oznojenim celom. Izvini sto sam zedj htela da ugasim milujuci usne tvoje zednim usnama mojim.
Izvini...ali to sam ja...
Nazad na vrh Ići dole
Soul
Admin
Soul


Broj poruka : 1071
Datum upisa : 12.01.2010
Godina : 62
Lokacija : Negde izmedju sna i jave

Ovo smo mi, Ves i Len - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovo smo mi, Ves i Len   Ovo smo mi, Ves i Len - Page 2 Icon_minitimeČet Jan 21, 2010 1:38 pm

Mislila sam da ce mi manje nedostajati nasi susreti, a sada znam da to nije tako. Ne znam da li je tebi lakse …sigurno jeste, ali onda pomislim…zamisli da smo blizu,i da se susrecemo ..onako u prolazu svaki dan…kako bi to onda izgledalo? Cak i da mi odgovoris na to pitanje, bio bi to odgovor tvog trenutnog raspolozenja, u stvari..mislim da ni sam ne bi znao. Toliko sam mozda naucila o tebi. Bolje te cujem kada te samo osecam, ili te bolje osecam…kada te cujem…hmm.
Ponekad tako cekamo rec koja ce sve promeniti. Tragamo za njom, pokusavamo je naslutiti, sresti je nasumce i nekad su to cudna priznanja, nekad sokantne izjave, pa teski zaveti...pa presude.
Sve sam to od tebe cula, alĺ opet nista ne znam! Mozda zato jer niko nikada nije pronasao rec koja bi izbrisala ucinjeno. Ni ja je ne poznajem, ni ti je neces pronaci...Obecala sam da cu pronaci rec za tebe…onu koja opisuje u jednoj reci celo tvoje bice…ali tesko mi to ide..ti si jedinstven…ali..to nije ta..rec..savrsena koju ja zelim.
Nazad na vrh Ići dole
Soul
Admin
Soul


Broj poruka : 1071
Datum upisa : 12.01.2010
Godina : 62
Lokacija : Negde izmedju sna i jave

Ovo smo mi, Ves i Len - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovo smo mi, Ves i Len   Ovo smo mi, Ves i Len - Page 2 Icon_minitimeČet Jan 21, 2010 1:39 pm

Veceras sam ponovno tu u mojoj zbunjenosti i trazenju. Sve oko mene rezi poput zveri dok pokusavam da odem a nigde ne stizem. Bezim od same sebe, a jos uvek tapkam u mestu. Nadam se da kod tebe ide na bolje. Znam, polako to napreduje, ali i to ce proci jednom i osecam da ti sad nije lako. Da bi zeleo da si neko drugi, bez boli, da ona nestane, jer tek kad dospemo u takvo stanje obicno postanemo svesni sta nam se dogodilo
Nazad na vrh Ići dole
Soul
Admin
Soul


Broj poruka : 1071
Datum upisa : 12.01.2010
Godina : 62
Lokacija : Negde izmedju sna i jave

Ovo smo mi, Ves i Len - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovo smo mi, Ves i Len   Ovo smo mi, Ves i Len - Page 2 Icon_minitimeČet Jan 21, 2010 2:27 pm

Događa se to u noćima letnjim, kada beru se maline i kupine u baštama, kada se zorom pseći lavež s petlovim pesmama utrkuju, kada sve mirise na lubenice i dinje. Tako eto rodi se ceznja za nekim ko bi bio dobar,blizak i intiman drug, kome bi mogli sve da kazemo, da se zajedno smejemo, da brinemo i planiramo.Neko sa kim bi delili i toplo i hladno…Eto to je neko napisao, a ja samo dodajem…dogadja se to bas u ovim letnjim nocima…meni sa tobom Len...bez obzira na daljinu..
Nazad na vrh Ići dole
Soul
Admin
Soul


Broj poruka : 1071
Datum upisa : 12.01.2010
Godina : 62
Lokacija : Negde izmedju sna i jave

Ovo smo mi, Ves i Len - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovo smo mi, Ves i Len   Ovo smo mi, Ves i Len - Page 2 Icon_minitimeČet Jan 21, 2010 2:34 pm

Ko je izmislio suze....i da li iko moze objasniti zenske suze? Da li mi je lakse...ne...samo sad nista ne vidim sto pisem, maskara mi se razmazala po licu, kosa mi se sama rascupala... tastatura natopljena...eto sta sve suze urade...cak mi i osmeh vec titra na usnama, zbog svega ovoga sto pisem...Len je kriv...za osmeh..
Nazad na vrh Ići dole
Soul
Admin
Soul


Broj poruka : 1071
Datum upisa : 12.01.2010
Godina : 62
Lokacija : Negde izmedju sna i jave

Ovo smo mi, Ves i Len - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovo smo mi, Ves i Len   Ovo smo mi, Ves i Len - Page 2 Icon_minitimeNed Jan 24, 2010 7:11 pm

Znam da sve znas. Spreman si na krupne korake,pametno razmisljas…oh koliko li sam ti puta rekla…U pravu si…I uvek sa osmehom na usnama…dok mi srce titra, upoznao si pravu prirodu svega oko sebe. Ucis i mene svemu. Sve reci koje govoris iskazuju to, one su pesma koju cu zauvek pevati. Tvoji tragovi su zapanjujuce divni i nemaju nikakve veze sa vremenom koje je proslo ili koje ce doci. Svakako je moguce upoznati tu divnu muziku koju kao oreol siris oko sebe. Ove reci koje si u meni stvorio i nisu moje vec hitaju ka tebi, tebi koji si ih stvorio. Ja sam ti ovih dana i ovamo, i tamo, zapravo ni sama vise ne znam gde. Oci mi lutaju ovim cudesnim svetom tražeći odgovore a moje price nikada nisu bile stvarnije. Sve se odigrava tu pred nama, dovraga sve se desava bas onako kako bih pozelela. Misli su cudo, mislima je i Bog stvorio svet. Deca sebe cesto vide u trecem licu i mozda bi tako i trebali da se gledamo. Ova imena smo dobili dolaskom na ovaj svet i ona su zapravo imena naših tela.A dusa, dusa ima ime kakvom je mi stvorimo…zar ne,duhu duse moje. Danas sam videla jednu od mnogih sedih u kosi i gle, neko telo koje se naziva ovim imenom pocinje da stari. Vreme ne prolazi a telo stari! Bas sam hrabra, kad ovako pisem. Dusa mi je jos uvek mlada…zbog tebe, i hvala ti sto si ucinio da ja ne budem medju ostalima, sto si me izdvojio iz mase, sto mi i nesvesno porucujes da sam drugacija, svakako samo za tebe. Kada tako nesto ucini andjeo, kada te andjeo izabere, shvatis da ni zivot, ni smrt, niti tajne sile najtamnijih dubina ne mogu da tako nesto ospore, da ne mogu protiv vecnosti, da nas sve greje sunceva svetlost ,da nocu gledamo zvezde koje su milijardama godina mrtve...tako smo blizu…a tako daleko. I ja jos uvek ucim od tebe…
Nazad na vrh Ići dole
Soul
Admin
Soul


Broj poruka : 1071
Datum upisa : 12.01.2010
Godina : 62
Lokacija : Negde izmedju sna i jave

Ovo smo mi, Ves i Len - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovo smo mi, Ves i Len   Ovo smo mi, Ves i Len - Page 2 Icon_minitimeNed Jan 24, 2010 7:11 pm

Samo za tebe mili moj Len…znam da ti je sada tesko…i znam da sve ovo vec znas…ali zelim opet da ti kazem,da imas mene…da imas podrsku, da imas…druga,da imas…svaki moj udah i izdah…da ti pomogne…
Ko melem za ranu, ti birane rijeci mrvis u zlatno svjetlucavi prah.Ti volis stihovima utjehe teci,
Ti znas nadi povratiti dah.Dolazim po nemirnu dusu moju u tvojoj skrivenu,Dolazim po iskru tvoga oka,
dolazim na pocinak u krilu tvojih bedara.
O dragi, o mili, o najdrazi moj Len,opet ti ovo moram reci…iako znam da znas….da… imam jedan dragulj u srcu, zarumeni kada se Tvoje ime spomene,
zacrveni kada Te moja dusa dodirne. Imam jedno vrelo, iz duse mi izvire.
Prokljuca kada Te molitvom poljubim i ljubljenim rjecima okitim. ..
. Udahni mi svoj miris zivota, Otvori srce za moje nade, Nikakva nije sramota,
Da slicni novu ljubav grade. Budi uteha mojoj dusi, Postani mi radost zivota,
Ucini kraj ljubavnoj susi. Ostani moja zivotna lepota koju poseduje moja dusa ,
i krenucu stazama koje me tebi vode necujno tiho,,, korak po korak praticu te.
I kad ti nekada ponestane srece ja cu ti je vratiti.. tvom oku boje sna ,jer dusa
se radja na rubu tvojih ociju, .Moji nemiri, moji snovi, moja ogoljena ledja, moja dusa,
sve je ogrnuto teskim plastom savesti i da zavaram zaborav a da pritom istovremeno
nahranim ono sto smo skloni nazvati dusom
Nazad na vrh Ići dole
Soul
Admin
Soul


Broj poruka : 1071
Datum upisa : 12.01.2010
Godina : 62
Lokacija : Negde izmedju sna i jave

Ovo smo mi, Ves i Len - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovo smo mi, Ves i Len   Ovo smo mi, Ves i Len - Page 2 Icon_minitimeNed Jan 24, 2010 7:12 pm

[i]Zelim da ti veceras pisem. Nekako kao da pisem samj sebi, mojoj drugoj polovini duse. Zivela sam u svakoj tvojoj reci, osecala svaki drhtaj. Znas, nedostaju mi, nedostaju mi tvoji opisi. Nedostajes mi ti. Znam da moramo krenuti dalje i tragati za novim poljima sastajanja, ali cini mi se kao da sam s tobom stala i ja. Kao da vise nemam snage za dalje. Kao da mi je sve postalo nevazno.

Dragi moj, molim te zapisi negde sta osecas u ovom trenutku. Zivot nije pesma i niko nam nije obecao da cemo srecni i bez problema prolaziti kroz njega, ali ipak je vredno zrtve za poneki tren osmeha i srece. Za poneki suncan dan. Molim te nemoj klonuti. Veruj mi da postoji neka mirisna ruza koja ceka da je uberes i zagrlis na svojim grudima.

Mili moj, kako da ti podarim osmeh kad i sama osecam suze u ocima. Kako da ti pruzim ruku kada i meni nedostaje ruka.
Ne znam, mozda je dovoljno samo to da znas da ipak nisi sam. Saljem ti cesto misli put tih planina tamo, gde tvoja dusa postoji.

Ne brini sacuvacu sva mracna i hladna jutra ove ravnice za tebe. Kad ces doci? Sacuvacu sva orkanska nevremena u sebi da te ne povrede. Divicu se jezerima u tvom pogledu i zvezdi severnjaci. Osecacu tvoj nezni dodir i blago milovanje tvoje.

Zelela bih da ljubav traje, da se ne gasi plamen u daljini, da tinja.
Sad prestajem jeku i tutanj da slusam u sebi, taj glas samoce sto me dovodi do ludila. Jesam li to zaista ja? Zar je tako malo potrebno da vidimo slomljene latice svog ponosa?

Mili moj, budi jak i izdrzi svu nepravdu koju ti zivot nanosi. Doci ce sreca, ali boli dok se treba cekati. Zelim ti snage za dalje,jer ti si moja snaga, moja volja,moj osmeh[/i]


Poslednji izmenio Soul dana Uto Jan 26, 2010 5:49 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Soul
Admin
Soul


Broj poruka : 1071
Datum upisa : 12.01.2010
Godina : 62
Lokacija : Negde izmedju sna i jave

Ovo smo mi, Ves i Len - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovo smo mi, Ves i Len   Ovo smo mi, Ves i Len - Page 2 Icon_minitimeUto Jan 26, 2010 5:49 pm

Mili Len,

volim sneg. Volim ga dok pada, dok je sve belo i cisto, dok su noci svetle, narandzaste, od snega i ulicnog svetla. Volim da putujem nocu kad ima snega. Tada su noci posebno lepe. Ustvari, imam osecaj da je cele noci , u stvari zora…Postavljam sebi pitanja, dajem odgovore...zadovoljna sam...nisam zadovoljna... Pokusavam da razgovaram sa meni dragim ljudima. Pokusavam da razgovaram sa sobom. Imam hiljadu ideja, ali nemam volje da ih realizujem. A opet, ne mogu vise ni da ih drzim u glavi. Previse ih je, tesno im je. Nisam navikla da ne uradim ono sto zamislim. Nisam navikla ni da ne zamisljam. Nikad nisam pustala da me reka samo nosi. Uvek sam plivala, bas tamo gde sam htela, i stilom koji je meni odgovarao. Osecam da me voda ponovo zove. A opet.... nemam snage da zaronim ponovo. Voda je suvise hladna kada plivamo sami. Kada plivamo ne znajuci gde su obale. Kada obale nema…Sneg me smiruje dok ga gledam, a misli mi nemirne…kovitlaju kao pahulje na mnogo strana, sudaraju se, tope pre vremena, ali…ipak se polako spuste na tlo I formiraju beli tepih. Tepih mojih zelja, nadanja…ceznje..na kome ipak fale tragovi mojih stopa…uskoro I tvojih…eto…samo mi toliko treba da zaplivam ponovo….sa osmehom na usnama, sa sa rukom u tvojoj ruci…jer ipak…voda je suvise hladna kada plivamo sami….zar ne?

Tvoja Ves
Nazad na vrh Ići dole
Ghost
Admin
Ghost


Broj poruka : 425
Datum upisa : 12.01.2010

Ovo smo mi, Ves i Len - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Moja mila devojčica....   Ovo smo mi, Ves i Len - Page 2 Icon_minitimeNed Maj 30, 2010 12:00 pm

....i tako , upoznah devojčicu sa večitim osmehom, zvezdicama u očima , glasom koji miluje.......došla je , nastanila se u mom srcu , i ostala tu zauvek.....
Nazad na vrh Ići dole
https://duhidusa.serbianforum.info
Soul
Admin
Soul


Broj poruka : 1071
Datum upisa : 12.01.2010
Godina : 62
Lokacija : Negde izmedju sna i jave

Ovo smo mi, Ves i Len - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovo smo mi, Ves i Len   Ovo smo mi, Ves i Len - Page 2 Icon_minitimeNed Jun 06, 2010 4:42 pm

Ono nesto vuce me ka tebi
s tobom se budim
s tobom tonem u san
zbog onog nesto srecna sam
i devojcica i zena u isti mah...

ono nesto me tera da drhtim
da se smejem,da placem
da tugujem,da sumnjam
da se nadam,da ceznem
da gorim ,da volim...

nosis me kao list na vetru
voda sam,a ti stena
moji talasi ka tebi hrle
a nisam hrabra
samo sam zena...

ono nesto u tebi nemire mi stvara
i svaka misao o tebi moja je sreca,ali i tuga...
imam te,a kao da nemam
moja si tajna duga...

ono nesto sto me ka tebi tera
ono nesto sto me muci,
ono nesto sto me na dvoje cepa
zbog cega zovem tvoje ime
i za tobom zudim
i noci nemirne provodim
i zore besane docekujem
ono nesto zbog cega sam srecna
i na krilima radosti letim
ono nesto zbog cega sijam
kada me srce tvoje voli
ono nesto sto me za tebe veze
to je LJUBAV,iako boli....
Nazad na vrh Ići dole
Ghost
Admin
Ghost


Broj poruka : 425
Datum upisa : 12.01.2010

Ovo smo mi, Ves i Len - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovo smo mi, Ves i Len   Ovo smo mi, Ves i Len - Page 2 Icon_minitimePet Mar 16, 2012 11:04 pm

‎''Teško je kada živiš za dan koji ne znaš kada će doći, za dan kada ćeš je ponovo videti. Teško je, kada si sam i nedostaje ti glas, lice, dodir, osmeh, kada ti nedostaje biće koje je tvoja bolja polovina. Teško je prijatelji. Želim vam da nikad to ne iskusite, jer taj bol prijatelji, nije za ljude...''
Nazad na vrh Ići dole
https://duhidusa.serbianforum.info
Ghost
Admin
Ghost


Broj poruka : 425
Datum upisa : 12.01.2010

Ovo smo mi, Ves i Len - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovo smo mi, Ves i Len   Ovo smo mi, Ves i Len - Page 2 Icon_minitimeČet Feb 27, 2014 1:59 am

Javio bih ti se ja, ovako ponekad samo... Da se uverimo kako smo oboje dobro... Ali ne smem. Više bih nam bola naneo nego što bih nas umirio. Ovako ćutimo oboje i nadamo se da je ono drugo dobro. Tamo negde. Daleko...

"Balašević"
Nazad na vrh Ići dole
https://duhidusa.serbianforum.info
Sponsored content





Ovo smo mi, Ves i Len - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovo smo mi, Ves i Len   Ovo smo mi, Ves i Len - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Ovo smo mi, Ves i Len
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ljubav i snovi  :: LJUBAV I SNOVI :: Proza-
Skoči na: