Ljubav i snovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ljubav i snovi

Kućica od snova
 
PrijemGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Traži
 
 

Rezultati od :
 
Rechercher Napredna potraga
Ključne reči
Zadnje teme
» Zauvek Tvoj Len
reci - Pisano ljubavlju Icon_minitimePet Feb 26, 2021 10:54 pm od Ghost

» Hepy new year
reci - Pisano ljubavlju Icon_minitimePet Jan 01, 2021 5:47 pm od Ghost

» Nasa prica
reci - Pisano ljubavlju Icon_minitimeUto Avg 25, 2020 10:37 am od Ghost

» Mudrosti.....
reci - Pisano ljubavlju Icon_minitimePet Jul 24, 2020 12:55 pm od Ghost

» Poezija poznatih
reci - Pisano ljubavlju Icon_minitimeSub Jun 06, 2020 11:15 am od Ghost

» Pisano ljubavlju
reci - Pisano ljubavlju Icon_minitimeSub Jul 13, 2019 5:21 pm od Ghost

» Kako se osećam danas
reci - Pisano ljubavlju Icon_minitimeNed Jun 23, 2019 6:57 pm od Ghost

» Ljubav u slici
reci - Pisano ljubavlju Icon_minitimePon Jun 17, 2019 5:21 pm od Ghost

» Ljubavna pisma
reci - Pisano ljubavlju Icon_minitimePon Jun 17, 2019 2:48 pm od Ghost

Maj 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
KalendarKalendar
Affiliates
free forum


 

 Pisano ljubavlju

Ići dole 
2 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Soul
Admin
Soul


Broj poruka : 1071
Datum upisa : 12.01.2010
Godina : 62
Lokacija : Negde izmedju sna i jave

reci - Pisano ljubavlju Empty
PočaljiNaslov: Pisano ljubavlju   reci - Pisano ljubavlju Icon_minitimeUto Jan 19, 2010 8:30 pm

Tvoja sam I kada nisam, kraj tebe sam I onda kada me kraj tebe nema. Ljubim te I onda kada te moje usne ne dodiruju,sanjam te I onda kada sam uveliko budna…Nedostajes mi ….zauvek sa tobom….
Nazad na vrh Ići dole
Soul
Admin
Soul


Broj poruka : 1071
Datum upisa : 12.01.2010
Godina : 62
Lokacija : Negde izmedju sna i jave

reci - Pisano ljubavlju Empty
PočaljiNaslov: Re: Pisano ljubavlju   reci - Pisano ljubavlju Icon_minitimeUto Jan 19, 2010 8:32 pm

Stajala sam na prstima pokusavajuci da budem dovoljno velika da zasluzim taj poljubac. Te poljupce. U mom novom hodniku. Na pocetku nekog mog novog,drugacijeg zivota. U tvom toplom, mekom zagrljaju. Promenio si mi zivot od hodnika do kuhinje pokusavajuci da pronadjes najbezbolniji izlaz iz istine.Ali ja to nisam ni trazila, sve znam,zaista…sve znam. Gledam sunce kako se uvlaci u samo moj krevet, kako mi osmeh postaje za broj veci, korak sigurniji, a zvizduk sve glasniji.Hej pa to ja zvizducem. Treba mi sacica dobrih znakova da me natera dalje. Treba mi melodija uz koju brze koracam visoko podignute glave.Ali zato sada …sada si ti moja melodija, moj znak.Znas li koji mi je osecaj trenutno neophodan? Da stavim glavu u tvoje krilo i da gledam u nebo.Ali evo, opet pada magla na moj grad, stvarno, treba da promeni ime. Tvoj zvuci kao da u njega uplovljavaju neki veliki i vazni brodovi.Cudo je ovaj zivot..cudo. I sta sam sada rekla…od poljupca,hodnika,kuhinje,sunca,osmeha, zvizduka do melidoje I tebe…cudo moje! Ljubavi...
Nazad na vrh Ići dole
Soul
Admin
Soul


Broj poruka : 1071
Datum upisa : 12.01.2010
Godina : 62
Lokacija : Negde izmedju sna i jave

reci - Pisano ljubavlju Empty
PočaljiNaslov: Re: Pisano ljubavlju   reci - Pisano ljubavlju Icon_minitimeUto Jan 19, 2010 8:37 pm

Zelim jos mnogo toga da ti kazem, a mogu samo ovde da zapisem. Samoj sebi i nekim dragim ljudima cija lica nisam videla, ali nam se misli preplicu. Podesavam venecijanere prema raspolozenju.
Trenutno su na pola puta do dobrog. Prebrojavam knjige i diskove. Na prste, leve ruke, i prijatelje.
Poznajem sve pse u parku. Psujem golubove. Citam vikend izdanja dnevnih novina. Slusam rokere koji pevaju dzez. A sve to, dok sam u kuci, bolesna I ne radim.Svasta dosada moze od coveka da uradi.
I sva moja razmisljanja krecu u pravcu, da je najteze sam sebi gospodariti. Za ove tri nedelje, koliko bolujem…nabacila sam sigurno par kilograma, non stop nesto spremam, a sve pod izgovorom…ma dok sam kod kuce I imam vremena, da caskom napravim…ovo…I ono…I ovo…I ono.Pa kakva bih ja majka bila, ako sedim dokona, a detetu nisam napravila nista slatko,pa slano, pa slatko…a dete usput jede kao pticica…A onda zastanem…I kazem…e neces vise, od sutra…bla,bla,bla. I sva moja razmisljanja ponovo krecu u pravcu, da je najteze sam sebi gospodariti. Eto godinama sam izvlacila sve oslonce sto mi bejahu pod stopama.Kobajagi bili su mi potpora u mojim teskim I lepim trenucima, sve dok nisam shvatila, malo po malo da u stvari sve radim sama.Zato sam ih izvlacila..a sve to iz jednog jedinog veoma prostog razloga-bili su nestabilni I nepostojeci. Sada sam cvrsto oslonjena na sebe...toliko cvrsto,koliko sam i sama cvrsta...slabasno, ili umisljeno jaka. Ma ...slabasna sam i tacka. Zato prijateljstvo cenim. Prijateljstvo I ljubav ne predstavljju merenje „ja ulažem ovo, ti ulazes ono“, prijateljstvo i ljubav je postovanje, razumevanje, potpora, savet i prava rec u pravo vreme. Prijateljstvo je neophodan zagrljaj i onaj „klik“ koji se prosto dogodi. A onda me mnogo stvari I sitnica veze za ta divna prijateljstva. S vremena na vreme vezem se tako suludo za neki predmet. Jednostavno dobije za mene sentimentalnu vrednost i nema novaca za koje bih ga dala- ni u bunilu. Najcesce, takav scenario prolaze stvari koje mi neko drag pokloni ili ih vezujem za neki bitan trenutak u svom zivotu. Suludo je,znam, zauzima tako mnogo prostora- a nemam srca da ih se resim.Ma to sada I nije bitno…Bitno je Cuvam kovceg sa najdragocenijim blagom, pazim ga i zaklanjam, a onda- samo na tren zavirim unutra i shvatim koliko zjapi prazninom. Mozda je moja krivica što sam ga sa toliko zara godinama cuvala, a nisam ni pomislila da ga otskrinem... Otskrinuti ga delovalo je kao nelojalnost. Uostalom ,ma samo da prodje ova nedelja....ma eto mene...kao nova.
I sva moja razmisljanja krecu opet u pravcu...da je najteze sam sebi gospodariti.

Jos jedan prodje dan....uzburkan ko more...
Nazad na vrh Ići dole
Soul
Admin
Soul


Broj poruka : 1071
Datum upisa : 12.01.2010
Godina : 62
Lokacija : Negde izmedju sna i jave

reci - Pisano ljubavlju Empty
PočaljiNaslov: Re: Pisano ljubavlju   reci - Pisano ljubavlju Icon_minitimeUto Jan 19, 2010 8:38 pm

Nikada ti ne govorim o onom trenuku, a znam da bi to voleo da znas. Ne govorim ti, jer to nekako sebicno cuvam u sebi i onda bi tu sliku, mene kako sedim kraj kreveta i zamisljeno gledam u tvoje usnulo lice, redovno premotavala u glavi dok putujem na posao, dok me gnjave na nekom sastanku, kad mi je glava puna crnih misli. Kad mi trebas,kad nedostajes…
Ne govorim ti o tom trenutku, zato sto je za mene…bozanski taj trenutak. Trenutak izmedju sna I jave…cini mi se da ga ne bih mogla ni opisati. Da li se to pojavila svetlost izmedju nas…da…radjala se ljubav, topla, nezna,stvarala je cudesne boje…da, mili, to je taj carobni trenutak,koji ce se mozda nazivati vecnoscu, ili kako mi kazemo….z. Dok ti spavas… Naporan dan sam danas imala…mnogo posla…mnogo posla,koji nije za mene…ali izrecitovacu neke magijske stihove sebi za laku noc, toplim tusem cu sprati tmurno nebo I prazne misli, obuci cu kao I uvek neku od mojih decijih pidzama…pomirisacu jastuk na kom si spavao…I otrcati u san…u kom si,jos uvek ti…spavas..a ja te gledam
Ovakvi trenuci potvrdjuju koliko je jos mnogo ljubavi ovde,I koliko je bio caroban taj trenutak.
Nazad na vrh Ići dole
Soul
Admin
Soul


Broj poruka : 1071
Datum upisa : 12.01.2010
Godina : 62
Lokacija : Negde izmedju sna i jave

reci - Pisano ljubavlju Empty
PočaljiNaslov: Re: Pisano ljubavlju   reci - Pisano ljubavlju Icon_minitimeUto Jan 19, 2010 8:39 pm

Nasloni glavu na moje rame....Hocu da ti odam tajnu koliko malo treba lepih misli, jer sve moje mastarije lete nosene ovim ludim vetrom, ka tebi. Ti najbolje znas, ti jedini znas sve moje snove i sve moje istine, i znas koliko vredi boriti se za to. A danas je bas sve sanjivo, tuzno, oblacno, kisno, sumorno, sve…sem tvog glasa…
Nazad na vrh Ići dole
Soul
Admin
Soul


Broj poruka : 1071
Datum upisa : 12.01.2010
Godina : 62
Lokacija : Negde izmedju sna i jave

reci - Pisano ljubavlju Empty
PočaljiNaslov: Re: Pisano ljubavlju   reci - Pisano ljubavlju Icon_minitimeUto Jan 19, 2010 8:49 pm

Eh..da..desi se da nam vetar pokuca na prozor,da nam se dnevnik otvori sam bas na nekom datumu, da nam mraz nacrta srce na staklu....i za sve oko nas to nije nista posebno, samo mi znamo i osetimo da je neko opet setao nasim mislima. I da nikad nece da ode zauvek. Nikada....
Nazad na vrh Ići dole
Soul
Admin
Soul


Broj poruka : 1071
Datum upisa : 12.01.2010
Godina : 62
Lokacija : Negde izmedju sna i jave

reci - Pisano ljubavlju Empty
PočaljiNaslov: Re: Pisano ljubavlju   reci - Pisano ljubavlju Icon_minitimeUto Jan 19, 2010 8:51 pm

Lako se odrzavam i trazim samo poneki zagrljaj u prolazu ...

i znam duso...sve znam...a istina zna jako da boli...

i

znam...da nasa ljubav je nebeska...

i

da za mene...ispred mene i iza mene...niko ne stoji,

da niko nije ljubomoran, da niko ....ne ceka da ja dodjem, da nikoga ne interesuje, gde sam, sta radim, da me saceka topli caj,osmeh...a ja bih tako rado...da ...tako bih ...

Ne znam razumes li me...mili...za mene nema nade...vreme neumitno tece...ali tako mi je nekad potrebno rame...tako mi je nekad potreban dodir...rec,ruka...pogled...a ja znam...da...to sto meni treba necu nikada imati...zato zazmurim...i sanjam ljubavi....stavio si pecat na moje srce,dusu,na zivot moj...a neko drugi te je odveo mili davno....
Nazad na vrh Ići dole
Soul
Admin
Soul


Broj poruka : 1071
Datum upisa : 12.01.2010
Godina : 62
Lokacija : Negde izmedju sna i jave

reci - Pisano ljubavlju Empty
PočaljiNaslov: Re: Pisano ljubavlju   reci - Pisano ljubavlju Icon_minitimeUto Jan 19, 2010 8:52 pm

Ti si moje utociste pred buru.Ti si razlog mom osmehu na licu Ti si taj bez koga se ne moze.Bez tebe bih bila izgubljena, tvoja je ljubav cista i iskrena a tvoje srce prepuno ljubavi i neznosti. Presli smo dug put, ceka nas jos deo te usamljene ceste… iako je tesko to putovanje i ako mozda postane jos teze, mi izdrzat cemo.Zajedno mi smo jaci. Jacina ljubavi nase ce nas voditi putem tim. Ja odustati necu nikad sve dok imam tebe. Kad pogledam u tvoje oci, tek onda shvatim I znam sta je iskrena i prava ljubav. I kad me drzis u svom narucju… to se nicim ne moze uporediti, jer tad sam u raju…I sanjam o nama…izgubljena negde u tvom zagrljaju…sve do trenutka kad san postaje java...duso moja.
Nazad na vrh Ići dole
Soul
Admin
Soul


Broj poruka : 1071
Datum upisa : 12.01.2010
Godina : 62
Lokacija : Negde izmedju sna i jave

reci - Pisano ljubavlju Empty
PočaljiNaslov: Re: Pisano ljubavlju   reci - Pisano ljubavlju Icon_minitimeSre Jan 20, 2010 3:05 pm

Slusam vetrove kako se svadjaju pod prozorom, i ovaj luckasti mesec sto sanjareci luta gradom…pricaj mi mili…sve ono sto mozda treba..i sve ono sto mozda ne trebam da znam…kao slucajno nek ti izleti…da me nasmejes i..oteras ovaj strah…Znam…da su reci ponekad lazljive…ali…ne bi ti mene…samo pricaj…zasto je tako hladno ove zime…I kako se ta tvoja maca igra sa misicem na sred tvog dvorista..sve mi pricaj. Ponekad me podseti na neki nas stih…na Balasevica…na neku nasu pesmu…znas Without you…oh..uvek se najezim kad je cujem…uvek iznova pustim I neku suzu..bas sam detinjasta…I pricam bez reda…I secas li se kako sam se naljutila…I rekla ti zbogom…kao da smo se vec mozda sreli…nekada u nekom proslom zivotu…I voleli se..i trazili…I bezali…I opet se vracali…a znala sam…znala…da je ovo…ono….zauvek. Oh ...kako se svadjaju ovi vetrovi pod mojim prozorom...a i taj mesec...odvlaci mi paznju...i misli...ali ti mi pricaj...sve mi pricaj...a ja cu da snim...
Nazad na vrh Ići dole
Soul
Admin
Soul


Broj poruka : 1071
Datum upisa : 12.01.2010
Godina : 62
Lokacija : Negde izmedju sna i jave

reci - Pisano ljubavlju Empty
PočaljiNaslov: Re: Pisano ljubavlju   reci - Pisano ljubavlju Icon_minitimeSre Jan 20, 2010 3:06 pm

Mili moj... nekada bas nemam reci.... da li se moze ceznja meriti vremenom...Nedostaješ mi...a nikom o tom ne pričam, bojim se da mi svako ne ukrade deo secanja na tebe...Zato te u sebi cuvam, duboko u sebi te skrivam, k'o zlato na dnu reke, k'o tajne vazne i daleke...nedostajes mi.
Nazad na vrh Ići dole
Soul
Admin
Soul


Broj poruka : 1071
Datum upisa : 12.01.2010
Godina : 62
Lokacija : Negde izmedju sna i jave

reci - Pisano ljubavlju Empty
PočaljiNaslov: Re: Pisano ljubavlju   reci - Pisano ljubavlju Icon_minitimeSre Jan 20, 2010 3:06 pm

U tebi su sene,
svih mojih budućnosti
- sakrivene.
Tihe,
kao moje misli
- posvećene samo tebi.

Tvoja...M.
Nazad na vrh Ići dole
Soul
Admin
Soul


Broj poruka : 1071
Datum upisa : 12.01.2010
Godina : 62
Lokacija : Negde izmedju sna i jave

reci - Pisano ljubavlju Empty
PočaljiNaslov: Re: Pisano ljubavlju   reci - Pisano ljubavlju Icon_minitimeSre Jan 20, 2010 3:07 pm

Sa tako malo reci...se moze toliko toga reci. Znam da znas...da si treptaj mog oka...i da bez tebe ne bih mogla...ni videti ni cuti...ni radovati se ...ni snevati. Malo je reci da si osmeh na mom licu...koji odrazava stanje mog duha...kad razmisljam o tebi. Malo je reci, da si bolnoj dusi melem i lek...zato cutim..
Nazad na vrh Ići dole
Soul
Admin
Soul


Broj poruka : 1071
Datum upisa : 12.01.2010
Godina : 62
Lokacija : Negde izmedju sna i jave

reci - Pisano ljubavlju Empty
PočaljiNaslov: Re: Pisano ljubavlju   reci - Pisano ljubavlju Icon_minitimeSre Jan 20, 2010 3:07 pm

Jesi li cuo za one crne rupe u svemiru koje astronomima predstavljaju vectu zagonetku? Ima to sa tobom neke veze....hm...hehe...
Eee, zlato moje - cni mi se nocas - da mi misli sve vrve od secanja.
A volela bih sa tobom vecnost da podelim. Mozda cak i vise od toga: malo parcence raja. Da odmorim malo dusu.
Znas, shvatila sam to odavno: ti nisi sa ovog sveta - pripadas zvezdama s one strane svemira i sav si od svetlosti stvoren. Da...mili moj Len...Ne zaboravi ljubavi moja - uvjek postoji neko ko te ceka na kraju puta. Na kraju dana, na kraju svega. Uvek...
Uvek postoji neko ko te voli bas takvog kakav jesi, ko te bas takvog prima, kome si bas takav drag... Uvek postoji neko ko te zeli saslusati, ko samo ceka da nešto kazes.. Uvek cemo se sretati. Moras mi jednom objasniti, kakav si ti to vrag,kad dunes u pcelu na dlanu i pretvoris je u zvezdu. Da moju zapocetu rec...ti zavrsis.
.
Nazad na vrh Ići dole
Soul
Admin
Soul


Broj poruka : 1071
Datum upisa : 12.01.2010
Godina : 62
Lokacija : Negde izmedju sna i jave

reci - Pisano ljubavlju Empty
PočaljiNaslov: Re: Pisano ljubavlju   reci - Pisano ljubavlju Icon_minitimeSre Jan 20, 2010 3:08 pm

Objasni mi,ako ikako mozes…da li je ovo san, ili se srecom zove,sto svojom pojavom ulepsas mi dan,a osmehom uzburkas mi snove. I svaki put, neizmernom toplinom za tobom zatreperi moje srce…ti mili zracis kao sunce na nebu…a u meni beskrajno tople niti krojis. Objasni mi ako mozes, zasto na prozorima duse moje…jedino tvoje ime ne bledi… Dodji…I objasni mi mili…na
moment samo, svrati i razbi monotoniju ovom danu…ja cu te bez reci cekati, bez ijedne reci…sa srcem na dlanu. I znas…ne moras mi nista objasnjavati…ja sve cu znati
.
Nazad na vrh Ići dole
Soul
Admin
Soul


Broj poruka : 1071
Datum upisa : 12.01.2010
Godina : 62
Lokacija : Negde izmedju sna i jave

reci - Pisano ljubavlju Empty
PočaljiNaslov: Re: Pisano ljubavlju   reci - Pisano ljubavlju Icon_minitimeSre Jan 20, 2010 3:08 pm

Opet me nose leptirici…podrhtavam cim pomislim na tebe, ne znam zasto treperim…zasto stalno osecam te…
moje noci, moje zore,imenom tvojim oslikavaju dane i noci. svu dusu i misli si mi uzeo sve sanje i maste.Zar moze biti nesto jos lepse nego, kad glas tvoj se javi…uznese me do neslucenih visina,do sunca i zvezda…Kako malo treba da nestanem u tebi… Jer znam da reci ne dolaze tako lako Nekad moze biti teze izgovoriti te dve jednostavne reci nego popeti se na mesec. Zar ne?
Srecna sam sto tamo negde postojis sto si jedinstveno bice,satkano od svih tih dobrih i losih osobina koje nosis u sebi.Ti,bas takav kakav si...

Davanje je najveca radost,ciniti druge srecnim je Boziji dar.
Nazad na vrh Ići dole
Soul
Admin
Soul


Broj poruka : 1071
Datum upisa : 12.01.2010
Godina : 62
Lokacija : Negde izmedju sna i jave

reci - Pisano ljubavlju Empty
PočaljiNaslov: Re: Pisano ljubavlju   reci - Pisano ljubavlju Icon_minitimeSre Jan 20, 2010 3:09 pm

Nije sudbina ono sto sudbinom zovemo, niti je sreća ono sto srecom mnogi nazivaju. Nije ni ljubav jednostavna i Bogom dana, srce za srce, osmeh za osmeh, suza za suzu. Ako me noćas opet povedu sećanja, na čudne nemirne puteve, neka me ruke Anđela oko ramena zagrle, neka me usne Anđela od sećanja zaštite. Samo ljubavlju se ljubav ispira, samo novim tragom se trag pokriva. Korak po korak u snove, ako zađem dublje nego što imam snage, Anđele , rukom me svojom po ruci dotakni i u sigurnu javu pored sebe vrati.
I ja shvatam polako da se ljubav ne piše tako, rečima bez reda, nešto napisano… nešto prećutano… nedorečeno. Ljubav je tajna, ljubav je ona fina patnja…ono nedostajanje…iscekivanje…radost. Ja imam Andjela..i on zna da znam
Nazad na vrh Ići dole
Soul
Admin
Soul


Broj poruka : 1071
Datum upisa : 12.01.2010
Godina : 62
Lokacija : Negde izmedju sna i jave

reci - Pisano ljubavlju Empty
PočaljiNaslov: Re: Pisano ljubavlju   reci - Pisano ljubavlju Icon_minitimeSre Jan 20, 2010 3:10 pm

Zelim da ti veceras pisem. Nekako kao da pisem samj sebi, mojoj drugoj polovini duse. Zivela sam u svakoj tvojoj reci, osecala svaki drhtaj. Znas, nedostaju mi, nedostaju mi tvoji opisi. Nedostajes mi ti. Znam da moramo krenuti dalje i tragati za novim poljima sastajanja, ali cini mi se kao da sam s tobom stala i ja. Kao da vise nemam snage za dalje. Kao da mi je sve postalo nevazno.

Dragi moj, molim te zapisi negde sta osecas u ovom trenutku. Zivot nije pesma i niko nam nije obecao da cemo srecni i bez problema prolaziti kroz njega, ali ipak je vredno zrtve za poneki tren osmeha i srece. Za poneki suncan dan. Molim te nemoj klonuti. Veruj mi da postoji neka mirisna ruza koja ceka da je uberes i zagrlis na svojim grudima.

Mili moj, kako da ti podarim osmeh kad i sama osecam suze u ocima. Kako da ti pruzim ruku kada i meni nedostaje ruka.
Ne znam, mozda je dovoljno samo to da znas da ipak nisi sam. Saljem ti cesto misli put tih planina tamo, gde tvoja dusa postoji.

Ne brini sacuvacu sva mracna i hladna jutra ove ravnice za tebe. Kad ces doci? Sacuvacu sva orkanska nevremena u sebi da te ne povrede. Divicu se jezerima u tvom pogledu i zvezdi severnjaci. Osecacu tvoj nezni dodir i blago milovanje tvoje.

Zelela bih da ljubav traje, da se ne gasi plamen u daljini, da tinja.
Sad prestajem jeku i tutanj da slusam u sebi, taj glas samoce sto me dovodi do ludila. Jesam li to zaista ja? Zar je tako malo potrebno da vidimo slomljene latice svog ponosa?

Mili moj, budi jak i izdrzi svu nepravdu koju ti zivot nanosi. Doci ce sreca, ali boli dok se treba cekati. Zelim ti snage za dalje,jer ti si moja snaga, moja volja,moj osmeh…
Nazad na vrh Ići dole
Soul
Admin
Soul


Broj poruka : 1071
Datum upisa : 12.01.2010
Godina : 62
Lokacija : Negde izmedju sna i jave

reci - Pisano ljubavlju Empty
PočaljiNaslov: Re: Pisano ljubavlju   reci - Pisano ljubavlju Icon_minitimeSre Jan 20, 2010 3:10 pm

Cudim se tisini i zvucima, skrivenim znacenjima sto ih ostali tako retko primete.
Pa i ti, eto, ne odolevas da prikrijes poreklo svog bola i nemira,poreklo mirnoce, pitanja koja ne zelis da postavis ni sebi (ali o njima razmisljas), ni meni, u koje ni ja sama nisam sigurna, jer pricas mi, a pitas sa cudjenjem.U sustini svi smo mi isti…a kazes, sit gladnom ne veruje. Niti smo siti, niti smo gladni.Mili, pa sve je to zivot…napravi buru…pa kako se ko snadje, ali rekla sam ti…Moja ruka je uvek ispruzena ka tebi…ti…ti ne mozes propasti.Tu ruku srce drzi.
Raznezujes me na momente, i bolis, pa opet tako. A sta bi mi da nema bas nikoga za pitanja, za podelu neznosti, za cuda ova sto samo retke dodirnu? Sta bi mi...ti i ja
Nazad na vrh Ići dole
Soul
Admin
Soul


Broj poruka : 1071
Datum upisa : 12.01.2010
Godina : 62
Lokacija : Negde izmedju sna i jave

reci - Pisano ljubavlju Empty
PočaljiNaslov: Re: Pisano ljubavlju   reci - Pisano ljubavlju Icon_minitimeČet Jan 21, 2010 1:40 pm

I, koracam dalje slepa za sve sto vidim. Ne zelim videti realnost i zato sanjam. Znam kakav je to osecaj kad odjednom spoznas da je neko za koga verujes da ga poznajes, da ste "blizu" a ustvari jako "daleko". Razumem te i vise nego mozes da zamislis. Ipak verujem u ljubav, verujem da za svakog postoji neko mesto i neka osoba. Bilo kad i bilo gde. Pokusala sam da odem ranije na spavanje, ali ne uspevam. Ne zelim razmisljati, zelim samo da zatvorim oci i tonem... Osecam da pisem poslednjom snagom. I oci su pocele da me peku. Neka tiha muzika sa radija. Noc je i samoca me grli. Ne znam ni ko sam. Vise nisam svesna svojih zelja. Morala bih biti srecna ali nisam. I suvise dajem znacenja sitnicama
Nazad na vrh Ići dole
Soul
Admin
Soul


Broj poruka : 1071
Datum upisa : 12.01.2010
Godina : 62
Lokacija : Negde izmedju sna i jave

reci - Pisano ljubavlju Empty
PočaljiNaslov: Re: Pisano ljubavlju   reci - Pisano ljubavlju Icon_minitimeČet Jan 21, 2010 1:41 pm

Ponekad mi se cini da je zivot ruski rulet, svaku gresku platis metkom, samo sto ovaj ne ubija, vec nagovestava da ce te ubiti pre ili posle, a slutnja je gora od neispunjene ceznje.
Ma nije sve tako crno, opet ti kazem. Dobro sam ako te zanima, alĺ redovno "doletim" na nase mesto, losim vetrom nosena samo da negde ispraznim ovaj teret teskih misli i emocija.

Veceras, jos jednom, po ko zna koji put cu sedeti i razmisljati o onom sto je moglo biti. Sklopicu oci i u sebi izgovoriti jednu kratku molitvu tesko pomicuci usne kao da izgovaram poslednju zelju trazeci od onoga koji me nikad nije izneverio samo jos jednu priliku da lezeci u tvom krilu dobijem sansu da svaki naredni san odsanjam bas na tom mestu na kojem cu, nadam se, jednom docekati i poslednje jutro. U tvom narucju. Zauvek...
Eh...ali i to je san o snu....
Nazad na vrh Ići dole
Soul
Admin
Soul


Broj poruka : 1071
Datum upisa : 12.01.2010
Godina : 62
Lokacija : Negde izmedju sna i jave

reci - Pisano ljubavlju Empty
PočaljiNaslov: Re: Pisano ljubavlju   reci - Pisano ljubavlju Icon_minitimeČet Jan 21, 2010 1:41 pm

Previse je reci potroseno da bi se objasnila tisina, odjek cutnje i nestajanja.
Mislila sam da pisem pesme prikupljajuci te suze velikog placa. Mislila sam da cu potrositi bol slazuci rime i ponekad, samo da cu tako prici koja je odbijala da prodje dati ime.Ali nista od toga.
Ja nisam pesnik, a ni pisac…samo sam zapisnicar jedne male duse…moje duse..
Nazad na vrh Ići dole
Soul
Admin
Soul


Broj poruka : 1071
Datum upisa : 12.01.2010
Godina : 62
Lokacija : Negde izmedju sna i jave

reci - Pisano ljubavlju Empty
PočaljiNaslov: Re: Pisano ljubavlju   reci - Pisano ljubavlju Icon_minitimeČet Jan 21, 2010 1:41 pm

Pod oklopom drhti košuta plaha večno gonjena tamnim obrisima straha
Koja strepi i od mirnih obronaka sna..
Nazad na vrh Ići dole
Soul
Admin
Soul


Broj poruka : 1071
Datum upisa : 12.01.2010
Godina : 62
Lokacija : Negde izmedju sna i jave

reci - Pisano ljubavlju Empty
PočaljiNaslov: Re: Pisano ljubavlju   reci - Pisano ljubavlju Icon_minitimeČet Jan 21, 2010 1:42 pm

Nesto mi ovih dana ne ide...uhvatila me neka tuga...i onda bezim, najvise volim da pobegnem u secanje...tu maglu koje mi ono stvara ...onda osetim ljubav, toplinu...neznost.Tek onda shvatim da sam jaka,jer sve dok pamtim i najmanju sitnicu...znacu da je to snaga.Tu u mom stomaku stanuju leptiri...a u trenucima kad oni zaigraju...ja se zacaurim...Eto..to je ovakav trenutak, bas kao danas
Nazad na vrh Ići dole
Soul
Admin
Soul


Broj poruka : 1071
Datum upisa : 12.01.2010
Godina : 62
Lokacija : Negde izmedju sna i jave

reci - Pisano ljubavlju Empty
PočaljiNaslov: Re: Pisano ljubavlju   reci - Pisano ljubavlju Icon_minitimeČet Jan 21, 2010 1:42 pm

Kad bi bar bio malo blize i ova bi noc manje bolela. Ali neka mili moj - kao sto sve prodje - i ovo će proci, i videces - bicemo opet zajedno i bice lepo kao pre.

Ljudi kazu da se vremenom svi snovi raspadnu kao trosne ladje i raspuknu kao baloni od sapunice... Polako, jedan po jedan... Ako se to i desi - valjda tad shvatimo da to i nisu ni bili pravi snovi, da je to samo bila iluzija sna, samo dodir maglicaste zudnje.

Znas, kad god ti pričam o sreci - osetim se pomalo nesrecnom. Valjda shvatim da je sreca o kojoj sanjam tako nedostizna.... I to me raznezi...

Kazu da je Bog svakom dao da ponese onoliko koliko moze.
Nazad na vrh Ići dole
Soul
Admin
Soul


Broj poruka : 1071
Datum upisa : 12.01.2010
Godina : 62
Lokacija : Negde izmedju sna i jave

reci - Pisano ljubavlju Empty
PočaljiNaslov: Re: Pisano ljubavlju   reci - Pisano ljubavlju Icon_minitimeČet Jan 21, 2010 1:49 pm

Uvek si tu negde, sakriven u seni tudjeg lica i mada si daleko jos uvek kao da me tvoj pogled prati. Rekao si da ceš biti sto god zelim, pa budi onda ptica, raširi krila i ponekad do mene svrati.Nestrpljivo ja ocekujem te
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





reci - Pisano ljubavlju Empty
PočaljiNaslov: Re: Pisano ljubavlju   reci - Pisano ljubavlju Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Pisano ljubavlju
Nazad na vrh 
Strana 1 od 5Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ljubav i snovi  :: LJUBAV I SNOVI :: Moja duša-
Skoči na: